Petäjävaara

KRJ:N ALAISET RATSASTUSKISAT PETÄJÄVAARASSA 12.04.2015

  • Järjestäjä: Mila (VRL-11936) / Petäjävaara
  • 3 hevosta / omistaja / luokka
  • Hevonen voi osallistua max. kahteen luokkaan
  • Jokaiseen luokkaan otetaan max. 30 osallistujaa
  • VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen sekä hevosen rekisterinumero eivät ole pakollisia
  • Viimeinen ilmottautumispäivä on 07.04.2015
  • Tulosten arvontatapa: lyhyt (arvotaan arvontakoneella)

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa A
5. Grand Prix

OSALLISTUMINEN
Sähköpostiin (mila11936@gmail.com) otsikolla KRJ69-73

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus Ei mitään tageja! :)

OSALLISTUJAT

Luokka 1: Helppo B

1. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Voitonvarma VH15-018-0094 2. Rinaz (VRL-13627) - A.D. Abbeyfield Toblerone VH12-017-0644 3. turjake (VRL-07415) - Vadelmaveneilijä 4. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122 5. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448 6. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn 7. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064 8. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039 9. turjake (VRL-07415) - C'era Una Volta Dainty 10. kuristaja (VRL-04374) - Mewian Eilir 11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ansalanka 12. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081 13. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068 14. yaren (VRL-04468) - Elvana VH14-018-0682 15. Rinaz (VRL-13627) - Little Jelly VH14-017-0550 16. Hamzi (VRL-02163) - Fake no More 17. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246 18. Anniina N. (VRL-09182) - Viisikon Hepsankeikka 19. konnari (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710 20. Murke (VRL-13904) - Kaikurannan Garrick VH14-028-0407 21. Rinaz (VRL-13627) - Anémy Adella VH14-017-0688 22. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113 23. konnari (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0645 24. Hamzi (VRL-02163) - Hakunamatata 25. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Birdie 26. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031 27. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 28. Hamzi (VRL-02163) - Be Free to Scream 29. felissa (VRL-04000) - Cresendo's Harriet VH15-028-0063 30. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057

Luokka 2: Helppo A

1. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125 2. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili 3. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017 4. yaren (VRL-04468) - Varpusjärven Untamo VH14-018-0695 5. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Kesäleijona 6. Pierre (VRL-10531) - Jupukka 7. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014 8. Mila (VRL-11936) - Petäjän Puppupuhe VH15-018-0499 9. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Birdie 10. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus 11. Hamzi (VRL-02163) - Walhall 12. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff 13. turjake (VRL-07415) - Fifth Belladonna 14. Rinaz (VRL-13627) - Picasso VH14-017-0679 15. turjake (VRL-07415) - Fifth Baskara 16. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448 17. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Amaethon VH15-026-0021 18. Rinaz (VRL-13627) - Fudge VH14-017-0684 19. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303 20. Hamzi (VRL-02163) - Rätvänän Tuutikki VH15-018-0417 21. yaren (VRL-04468) - Lakean Tuusannuuska VH12-018-0102 22. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Halipula VH14-018-1992 23. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies 24. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus 25. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003 (-3) 26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506 27. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sinirikko 28. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030 29. Anniina N. (VRL-09182) - Viisikon Hepsankeikka 30. kuristaja (VRL-04374) - Joogin Taikakulta

Luokka 3: Vaativa B

1. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079 2. turjake (VRL-07415) - Broadchurch Grete 3. Namunen (VRL-12910) - RB Joyful 4. Milja H (VRL-10674) - Midnight Cookie 5. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482 6. Milja H (VRL-10674) - Sockerpotens 7. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili 8. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff 9. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373 10. Pierre (VRL-10531) - Hotusiini 11. Murke (VRL-13904) - Rohkean Hienohelma 12. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu 13. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Jaave VH14-018-1759 14. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514 15. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko 16. Milja H (VRL-10674) - Summernight 17. Murke (VRL-13904) - Vaniman Naessa VH15-018-0099 18. turjake (VRL-07415) - Nana du Low 19. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Montbeliard 20. Helo (VRL-13822) - Remix Melike VH15-031-0152 21. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353 22. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434 23. Pierre (VRL-10531) - Kukkurukuu 24. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu VH15-018-0112 25. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen 26. kuristaja (VRL-04374) - Oravan Wilhelmiina VH11-018-0496 27. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078 28. suba (VRL-12468) - Tranum Heid VH14-053-0144 29. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Jekuttaja 30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318

Luokka 4: Vaativa A

1. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff 2. Milja H (VRL-10674) - Icing On The Cake CLP 3. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028 4. Pierre (VRL-10531) - Pure Platinum Prime VH15-031-0342 5. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560 6. Inna (VRL-05322) - Lumen Blackstar Illusion VH14-031-0650 7. Milja H (VRL-10674) - Summermoon CLP 8. turjake (VRL-07415) - Wellington III 9. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark 10. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002 11. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009 12. Pierre (VRL-10531) - Peach Passion Prime VH15-031-0343 13. suba (VRL-12468) - Coming Alive VH15-031-0213 14. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946 15. Gabi (VRL-12080) - Fredanja F VH14-021-0151 16. turjake (VRL-07415) - Reinhbach Casey 17. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439 18. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn 19. Wuuki. (VRL-13582) - Moon Kalisutin VH14-018-1786 20. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312 21. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124 22. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514 23. Milja H (VRL-10674) - Anakin Moon 24. Gabi (VRL-12080) - Jesse James Hollywood VH14-076-0024 25. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff 26. Hamzi (VRL-02163) - Grashopper Experiment VH15-012-0137 27. turjake (VRL-07415) - New Orleans 28. Gabi (VRL-12080) - One Shot VH14-006-0534 29. Hanne (VRL-03518) - Classic af Luminess VH13-043-0046

Luokka 5: Grand Prix

1. Wuuki. (VRL-13582) - Kouango Vegas VH14-013-0084 2. Hamzi (VRL-02163) - Eucarya Yours Truly VH15-012-0095 3. Helo (VRL-13822) - Veränderung 4. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop 5. felissa (VRL-04000) - Eucarya Avery VH15-012-0021 6. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Minor Titus VH14-013-0201 7. Pierre (VRL-10531) - Clatsop Prime 8. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark 9. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff 10. Pierre (VRL-10531) - Deacon Prime VH15-013-0044 11. Pierre (VRL-10531) - Solo Sniper HA VH15-011-0124 12. Hanne (VRL-03518) - Crystalline Lyne VH14-031-0151 13. Gabi (VRL-12080) - Aesar Quille VH14-031-0476 14. Mila (VRL-11936) - Themonde v.d. Zelos VH15-031-0279 15. Inna (VRL-05322) - Parodix Ion VH01-031-4189 16. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895 17. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff 18. Inna (VRL-05322) - Crayon Napfény VH14-056-0007 19. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Edward 20. Inna (VRL-05322) - Crayon Missing Peace VH14-031-0651 21. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Gianna 22. Gabi (VRL-12080) - Aesar Lautite VH14-021-0243 23. Hamzi (VRL-02163) - Dolores Claiborne 24. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118 25. Ireth (VRL-03777) - What The Buck! VH15-031-0266 26. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Carpe Diem VH15-031-0148 27. turjake (VRL-07415) - Quality Trick Grey 28. turjake (VRL-07415) - Scaon River Song 29. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder 30. turjake (VRL-07415) - Suprant Rumpelstiltskin

Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Nils Lidén